יצרנית המצברים היחידה בישראל
ומשווקת המותגים המובילים בעולם

וולקן תעשיות רכב נוסדה בשנת 1936 והינה חברת המצברים הוותיקה בישראל, המייצרת ומשווקת מצברים לכל סוגי הרכבים תחת המותג VOLTA. המצברים אותם מייצרת החברה מיועדים לכל סוגי הרכב. מפעל החברה ממוקם באזור התעשייה תפן שבגליל המערבי שבו מועסקים עובדים מכל קשת החברה הישראלית.

כל המצברים המיוצרים על ידי החברה הינם תוצרת כחול לבן ונושאים תו תקן של מכון התקנים הישראלי,בנוסף למפעל מערכת איכות תואמת לדרישות תקן ISO:9001-2015 תוך הקשבה והתאמה למשרד לאיכות הסביבה הישראלי ועמידה בתקניו. המצברים של וולקן ידועים בארץ ובעולם כאיכותיים בעקבות שנים של ניסיון מוצלח בתחום. מגוון המצברים המיוצר על ידי החברה מכסה את כל סוגי הרכבים וכולל רכבים פרטיים, מסחריים, משאיות אוטובוסים וציוד מכני כבד.

וולקן תעשיות רכב הינה המשווקת הבלעדית בישראל של מותג מצברי האופנועים המוביל בעולם YUASA 

בשנת 2012 נרכשה החברה על ידי ב.מ.ב נכסים ובניין בניהול האחים ביטון. מאז החברה משקיעה משאבים רבים בשיפור המוצר. ב 2014 זכתה וולקן תעשיות רכב בפרס המדען הראשי על פיתוח טכנולוגיית נאנו אשר משפרת את חיי המצבר.

כור תעשיות החלה את דרכה כמחלקה בחברת סולל בונה, שהייתה חברה לקבלנות ולבנייה בחברת העובדים של ההסתדרות. תפקידה של המחלקה להנדסת ייצור במרכז כור תעשיות היה להביא לייעול המפעלים והחברות של כור תעשיות, וביניהן של וולקן מצברים.

מצברי VOLTA מופצים ביותר מ 1000 נקודות מכירה ברחבי הארץ על ידי סניפים בפרישה ארצית בבעלות החברה, זכיינים ומפיצים מורשים .
הייצוא של החברה היינו סיפור הצלחה הצומח משמעותית בכל שנה.

וולקן תעשיות רכב זכתה בפרס "מוצר הנאנו טכנולוגיה של השנה" ,מטעם המדען הראשי, על פיתוח נאנו המשפר את ביצועי המצבר בצורה משמעותית.