מצברים מיובאים

וולקן תעשיות רכב הינה המשווקת הרישמית והבלעדית בישראל של חברות המצברים קראון CROWN ויואסה YUASA.

מצברי פריקה עמוקה Crown

וולטה היא משווקת רשמית של מצברי חברת Crown, המתמחה בייצור מצברים בטכנולוגיית פריקה עמוקה. מצברים אלו מעוצבים עבור אספקת אנרגיה לזמן ארוך ופריקות ארוכות בשימוש רוב הקיבולת שלהם. מצברי פריקה עמוקה של Crown נטענים מחדש ומאפשרים שימוש חוזר באנרגיה שהצטברה בהם בזמן ההתנעה.

כיצד מצברי פריקה ארוכה של חברת Crown מתעלים מעל המתחרים?

בזכות הלוחות העבים המותקנים בהם, לוחות עבים וכבדים ב-10% יותר מאשר שאר הלוחות הנמצאים בשימוש במצברים הקיימים היום בשוק – המצברים של Crown מסוגלים לספק ביצועים טובים יותר וחיי מצבר ארוכים יותר.

ניתן למצוא את מצברי הפריקה העמוקה של Crown בשימושים שונים, מהפרטי ועד המסחרי, מכיסאות גלגלים, קולנועיות וקרוואנים ועד למכונות שטיפה, במות הרמה וסירות בינוניות.

מצברי Duracell דורסל

סדרת מצברי פרימיום מבית חברת Duracell – החברה הטובה בעולם למצברי רכבים ומשאיות קלות. וולטה היא היבואן הבלעדי של מצברי Duracell בארץ. סדרת פרימיום מציגה מצברים בעלי ביצועים גבוהים המספקים קיבולת גבוהה, אנרגיה מרוכזת גבוהה וכוח התנעה מהיר וחזק. המצברים של Duracell מופעלים בטכנולוגיית Stop&Start – מערכת המקטינה את תצרוכת הדלק של המנוע כשהרכב עומד על מקומו. Duracell לקחה את טכנולוגיית ה-Start&Stop והביאה אותה לדור הבא של הרכבים.

בזכות תהליכי ייצור משודרגים וחוסר התפשרות בחומרים מהם מיוצרים המצברים, מתאפשר ייצור של מצבר בעל אורח חיים משופר ואמינות בכל תנאי העבודה, מזגי אוויר וטמפרטורות.

מצברי Yuasa יואסה

חברת Yuasa היא אחת החברות הגדולות, הוותיקות והמובילות בעולם לייצור והפצה של מצברים איכותיים לאופנועים , טרקטורונים, סירות מנוע וכו'.
Yuasa תמיד דוחפת את הגבולות של עולם המצברים, מאמצת ומפתחת טכנולוגיות חדשות בשביל להתאים את המוצרים שלה לדרישה הגוברת למצברים אמינים.

ניתן לרכוש מצברי Yuasa מקוריים לשימוש ברוב סוגי הכלים הממונעים: מכסחות דשא, קטנועים, אופנועים,טרקטורונים, רכבי שירות, אופנועי ים, סירות ועוד.