יצרנית המצברים היחידה בישראל ומשווקת המותגים המובילים בעולם

וולקן תעשיות רכב נוסדה לפני כ 70 שנה  והינה חברת המצברים הוותיקה בישראל , המייצרת , מפתחת ומשווקת מצברים לכל סוגי הרכבים תחת המותג VOLTA . המצברים אותם מייצרת החברה מיועדים לכל סוגי הרכב, כולל מצברי פריקה עמוקה לרכב חשמלי קל. מפעל החברה ממוקם באיזור התעשייה תפן שבגליל המערבי, שבו מועסקים עובדים מכל המגזרים.

כל המצברים המיוצרים על-ידי החברה הינם תוצרת כחול-לבן ונושאים תו תקן של מכון התקנים
הישראלי, תקן ISO9001 תוך הקשבה והתאמה לאיכות הסביבה. המצברים של וולקן ידועים בארץ ובעולם כאיכותיים בעקבות שנים של ניסיון מוצלח בתחום. מגוון המצברים המיוצר על-ידי החברה מכסה את כל סוגי הרכבים, כולל רכב פרטי, מסחרי, משאיות ואוטובוסים וציוד מכני כבד. המצברים הינם בקיבול הנע בין 36 ל-230 אמפר לשעה, במתח של 12 וולט.

בשנת 2012 נרכשה החברה על ידי ב.מ.ב נכסים ובנין , מאז החברה משקיעה משאבים רבים בשיפור ופיתוח המוצר.  ב 2014 זכתה וולקן תעשיות רכב בפרס המדען הראשי על פיתוח טכנולוגיות נאנו אשר משפרת משמעותית את חיי המצבר.

בברכה,
וולקן תעשיות רכב 

כור תעשיות החלה את דרכה כמחלקה בחברת סולל בונה, שהייתה חברה לקבלנות ולבנייה בחברת העובדים של ההסתדרות. תפקידה של המחלקה להנדסת ייצור במרכז כור תעשיות היה להביא לייעול המפעלים והחברות של כור תעשיות, וביניהן של וולקן מצברים.

מצברי VOLTA מופצים ביותר מ 1000 נקודות מכירה ברחבי הארץ על ידי סניפים בפרישה ארצית בבעלות החברה, זכיינים ומפיצים מורשים .
הייצוא של החברה היינו סיפור הצלחה הצומח משמעותית בכל שנה.

וולקן תעשיות רכב זכתה בפרס "מוצר הנאנו טכנולוגיה של השנה" ,מטעם המדען הראשי, על פיתוח נאנו המשפר את ביצועי המצבר בצורה משמעותית.